2014 yılında faaliyete başlayan GEZİ KULÜBÜ, 2018 yılında FRESKO TURİZM (FRESKO TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.) olarak yeni adıyla Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı A Grubu “4431” belge numaralı Sehayat Acentasıdır.
2014’ten beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren Fresko Turizm kurucuları turizm, vize, eğitim, organizasyon ve kongre alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Fresko Turizm Seyahat Acentesi 6 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Fresko Turizm yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak misafirlerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Misafirlerimiz için yurt içi ve yurt dışında, tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için otel, uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.
Fresko Turizm (Gezi Kulübü) ‘ün Gaziantep Kahramanmaraş ve Hatay içerisindeki festival, seminer, eğitim, toplantı, konser, kamp, günübirlik turlar, kültür turları ve yaz tatilleri gibi birçok organizasyonun altında imzası bulunmaktadır.
Bölgemizin en iyi tur operatörü ve seyahat acentesi olmayı hedefleyen Fresko Turizm; yeni hayaller ve yeni organizasyonlarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.

Open chat