••• MUHTEŞEM GAP TURU •••
✔️ Bu Tur Kaçmaz 😍
☎️ İLETİŞİM / WhatsApp: 0505 692 0103
♦️KAYIT ŞEKLİ : 50 TL Kapora Ücretin Geri Kalanı Otobüste Alınıyor 😍
➡️➡️ ÖNEMLİ : Seyehat Acentemize Gelemeyen Misafirlerimiz Havale veya EFT Yolu İle Kapora Yatırıp Kayıt Oluşturabilirler…

♦️KAYIT YERİ : FRESKO TURİZM SEYEHAT ACENTESİ / Antep Lisesinden Sankoparka İnerken Ortadaki Kavşak / Maanoğlu Kavşağı
➡️ DİYARBAKIR- HASANKEYF- MARDİN-MİDYAT- ŞANLIURFA TURU…
🔷1.GÜN CUMA Gaziantep Üniversitesi Bölgesinden Saat 23:45 te Hareket İle Gece Yolculuğu yapılarak Diyarbakır’a Hareket..
🔷2. GÜN CUMARTESİ : Sabah saatlerinde Diyarbakıra Varış ve kahvaltımızı Meşhur Hasan Paşa Hanında alıyoruz. Önce Tarihi Ulu Camii yi görüyoruz Daha sonra Diyarbakır Surlarının En önemli Burcu Olan Keçi Burcuna çıkıyoruz Hevsel Bahçelerini ve Diyarbakır’ı İzliyoruz Daha sonra ise Ongözlü Köprüyü Geziyoruz Kısa bir yolculuk Batman ilçesi Hasankeyf’e varıyoruz ve yerleşimi gezmeye başlıyoruz ( El Rızk Camii – Zeynel Bey Türbesi – Artuklu Köprüsü – Sultan Süleyman Camii). Vereceğimiz kahve ve alışveriş molası sonrası Midyat’a geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra bölgedeki iki önemli manastırdan olan Mor Gabriel Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Midyat’ın en süslü konağı özelliğindeki Devlet Konukevi’ni görebilmeniz ve Gümüşçüler Çarşısı’nda alışveriş için vereceğimiz serbest zamandan sonra bulunan Lüks Otelimize yerleşme. Akşam yemeği Otelde..
🔷3. GÜN PAZAR: Uyandırma ve sabah kahvaltısı sonrası Mardin merkezde gezintimize başlıyoruz. Eski Mardin evlerini fotoğraflıyor, Deyrülzafaran Manastırı ve Kasımiye Medresesi’ni görüyor ve bilgi alıyoruz. Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Balıklıgöl’de Halil-ül Rahman Gölü, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber’in Makamı’nı görüyor, Daha Sonra Meşhur Urfa Sıra Gecesine Geçiyoruz serbest zaman sonrası dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde 22:00 gibi bir dahaki turlarda beraber olmak ümidiyle Gaziantep’e varıyoruz..
⬇️FİYATA DÂHİL OLANLAR: ⬇️..
* Lüks Otobüslerle Ulaşım .
* Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar.
* 1 Gece 4* Veya 5* Otelde Konaklama
* 1 Akşam Yemeği ( Açıkbüfe )
* Profesyonel Rehber * Seyehat Sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir